Klientský pracovník /-ice - Písek

Co Vás čeká první 3 měsíce?

Seznámíte se s našimi produkty, naučíte se ovládat bankovní aplikace. Čeká vás úvodní trénink a praktické zaškolení od kolegů z pobočky.
Za 3 měsíce zvládnete základní operace jako je otevření běžného účtu nebo žádost o spotřebitelský úvěr. Složitější situace vyřešíte s pomocí zkušeného kolegy.

Co Vás čeká první rok?

Budování portfolia. Jak na to? Máme klienty bez přiděleného poradce. Zvedněte sluchátko, pozvěte je na dobrou kávu. Domluvte si 2–3 schůzky denně.
Zjišťování potřeb. Navažte osobní vztah. A naslouchejte. Co klient řeší? Jaká je jeho životní situace? Umíme mu jako banka pomoct?
Prodej. Potřebuje klient zlevnit pojistku na auto? Naspořit si na vzdělání dětí? Postavit nový dům? Připravte návrh a dotáhněte obchod do konce.
Péče. S úsměvem pomozte každému klientovi, který k nám zavítá. Ať už potřebuje založit účet nebo zjistit, kde je nejbližší dobrá restaurace.
Plnění plánů. Za rok si vybudujete portfolio spokojených klientů, kteří vás rádi doporučí svým známým. Plnění obchodních plánů je pro vás hračka.
Práce s pokladní hotovostí.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • základní orientaci v bankovních produktech
  • elán a chuť pustit se do toho!

Proč pracovat právě u nás?

  • budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Šrámková
Hroznová 63/1
370 40  České Budějovice
Česká republika