Klientský pracovník/-ice, Mariánské Lázně

Jste rádi v kontaktu s lidmi, baví Vás komunikace a láká obchod? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

Pracovní náplň:

aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB
aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB
plnění obchodních výsledků a plánů
zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací
práce s pokladní hotovostí

Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji.

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou
pozitivní vztah k lidem
výrazné obchodní předpoklady
dobré komunikační schopnosti
cílevědomost a zájem o sebevzdělávání
výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka

Nabízíme Vám:

práci na HPP
výjimečnou příležitost získat zkušenosti v bankovní oblasti
perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
možnost odborného a kariérního růstu
odpovídající finanční ohodnocení
širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
příspěvek na penzijní a životní pojištění
týden dovolené navíc
příspěvek na stravování
příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém
5 dní zdravotního volna

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karlovarský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Klára Pomyjová
nám. T. G. Masaryka 1931/12
305 55  Plzeň
Česká republika