Aplikační inženýr (senior) - Systémová Integrace

Popis pozice:

Hledáme kolegu na pozici IT aplikačního inženýra, který by s námi podporoval stabilní běh našeho ESB  pro bankovní aplikace provozovaného na technologiích IBM Integration Bus, IBM WebSphere MQ, IBM Business Process Manager a Tibco Business Works.

Náplní Vaší práce bude podpora in-house integračního systému, budete se podílet na zajištění bezproblémového provozu, identifikaci, analýze a řešení incidentů a předcházení novým. V rámci své pozice se také budete podílet na projektech v rámci akvizice a pomáhat se zavedením změn. Při této činnosti využijete své analytické schopnosti a budete spolupracovat s kolegy z jiných útvarů.

Požadujeme:

Analytické myšlení
Odolnost vůči stresu
Znalost AJ na úrovni čtení dokumentace
Znalost XML, XSD, základů SQL
Ochotu držet pohotovost
Předchozí praxi související s pozicí (například z oblasti podpory aplikací)
Chuť se dále rozvíjet

Výhodou jsou:

Znalost principů MQ (IBM Message Queue) nebo JMS
Zkušenost s libovolnou ESB technologií - například od firem IBM, WSO2, MuleSoft, Tibco.
Znalosti shellu (ksh, bash)
Zkušenost s podporou aplikací / analýzou logů,
Znalost integračních technologií nebo povědomí o integraci systémů
Přehled o trendech v oblasti vývoje a podpory softwaru
Praktické zkušenosti s Prince2® anebo ITIL®

Co nabízíme/Proč pracovat u nás?

Smysluplnou práci
Využití Vašeho potenciálu
Realizaci Vašich dobrých nápadů
Spolupráci s kolegy – odborníky na naše týmové core technologie
Prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný růst, odborná školení
Roční bonusy dle zásluh
Stravenky
Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená)
Dovolenou 25 dní v roce
Zdravotní volno (sick days) 5 dní v roce
Klouzavou pracovní dobu
Práci z domova (home office) v rozsahu umožňující spolupráci s kolegy
Pracoviště na Praze 5
Účast v programu ČSOB společenské odpovědnosti – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
Možnost účasti na společných akcích

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika