Test Analytik

Staňte se součástí jednoho z největších oddělení informačních systému ve finanční oblasti. ČSOB IT, které má v současné době přibližně 750 zaměstnanců, je součástí globální jednotky KBC Group a poskytuje IT služby členům skupiny KBC.

Stěžejní náplň činnosti:

Tvorba test analýzy (TA)
Příprava testovacích případů
Příprava testovacích skriptů
Defect management
Spolupráce na přípravě testovacích dat
Spolupráce na přípravě a exekuci integračních, systémových, akceptačních testů, regresních a automatizovaných testů
Tvorba požadavků na testovací prostředí
Užívání a optimalizace testovacích nástrojů
Reporting test manažerovi a projektovému managementu
Spolupráce na přípravě metodiky TA, test managementu a software QA
Školení, coaching a supervize juniorních TA

Co k tomu bude potřebovat:

Min 3 roky odborné praxe v testingu
Min 1 rok praxe na pozici Test Analytik znalost metodik testování alespoň na úrovni ISTQB CTFL
Znalost  procesů vývoje SW
Znalost práce s EA, znalost UML
Znalost nástrojů na podporu testování (HP QC, JIRA, QTP) výhodou
Znalost nástrojů SOAPUI a testování webových služeb
Znalost automatizace testování výhodou
Znalost SQL/práce s databázemi
Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
Zkušenost z prostředí IT vývoje bankovních produktů výhodou
Zkušenost s vedením menšího týmu, coachingem výhodou
Zkušenost s nastavením metodiky TA a testování výhodou
Vysokoškolské vzdělání

Co nabízíme:

Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
Základní zaškolení pro snazší adaptaci do nového prostředí
Možnost odborného a kariérního růstu
Své pracovní místo si můžete sami vybrat – od pracovního stolu, přes gauč, po Váš vlastní domov
Máme flexi neformální pracovní prostředí a k HO se stavíme velice vstřícně
Naše benefity jsou nadstandardní. Kromě 5 týdnů dovolené a 100Kč stravenky máme mnoho výhodných bankovních produktů, (např. pojištění a penzi), navíc poskytujeme cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, celobankovní sportovní hry dvakrát do roka, příspěvky na další sportovní akce a hlavně přátelské kolegy a super prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika