Service delivery Owner

Popis pozice:

Service Owner je vlastníkem definované skupiny služeb IT poskytovaných vnitřnímu zákazníkovi nebo vnějšímu klientovi banky. IT služby, které má Service Owner na starosti, jsou poskytované jednou nebo více aplikacemi a jejich infrastrukturou.

Ve fázi vývoje přejímá nově vytvořené služby nebo změny existujících (jde o aktivní spolupráci od poskytování informací o výchozím stavu služby, přes kontrolu a schvalování návrhu, až po vlastní přejímku). Podílí se na nastavení dohody o úrovni poskytované služby (SLA).

V provozu je jedním z jeho klíčových cílů plnění SLA služby. Hlídá efektivitu řešení incidentů a je aktivně zapojen v procesu řešení problémů. Odpovídá také za aktuální data služby v konfigurační databázi.

Pozice je vhodná např. pro bývalé analytiky, vývojáře nebo aplikační inženýry či manažery, kteří se chtějí dále rozvíjet směrem ke správě komplexní služby, která má jasný význam z pohledu zákazníka.

Požadujeme:

3 - 5 let odborné praxe v oboru IT
Technické a funkční znalosti k získání přehledu o aplikacích tvořící svěřené služby
Analytické a koordinační dovednosti
Schopnost komunikace a vyjednávání se zákazníkem ohledně služby
Schopnosti v oblasti krizového řízení
Znalost strategického plánu v oblasti svěřených služeb a jejich architektury
Obecná znalost produktů a služeb poskytovaných bankou a finanční skupinou ČSOB
Znalost informačních technologií a schopnost jejich využití v rámci vlastní činnosti a spolupráce s ostatními jednotkami banky
Kreativita, flexibilita, odolnost vůči stresu
Efektivita, spolehlivost, samostatnost
Časová flexibilita
Znalost anglického jazyka na úrovni vyjednávání se zákazníkem a s IT
Vysokoškolské vzdělání výhodou

Proč pracovat právě u nás?

Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
Své pracovní místo si můžete sami vybrat – od pracovního stolu, přes gauč, po Váš vlastní domov
Máme flexi neformální pracovní prostředí a k HO se stavíme velice vstřícně
Naše benefity jsou nadstandardní. Kromě 5 týdnů dovolené a 100Kč stravenky máme mnoho výhodných bankovních produktů, (např. pojištění a penzi), navíc poskytujeme cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, celobankovní sportovní hry dvakrát do roka, příspěvky na další sportovní akce a hlavně přátelské kolegy a super prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika