IT Analytik

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu nového elektronické bankovnictví pro Korporátní klienty. Propojujeme funkčnosti napříč bankou a hledáme nové koncepty. Rozvíjíme Analytiky od Juniorů až po Business analytiky nebo Solution Architekty – stačí si vybrat směr.

Popis pracovního místa (včetně náplně činnosti):

Dodávky do obchodních útvarů: Korporátního bankovnictví
Business Analýza, IT Analýza / Design
Práce v Enterprise Architect repository
Spolupráce v oblasti analýz v rámci IT CSOB
Spolupráce s obchodními útvary banky

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

Analytické myšlení – schopnost navrhnout a obhájit navrhované řešení
Proaktivní a zákaznický přístup
Spolehlivost v dodávání, orientace na dodávku
Zkušenost s tvorbou analýz
Certifikace v UML vítána
Pasivní znalost AJ
Znalost SQL, UML a nástrojů designu IS výhodou
Zkušenost z finančního sektoru výhodou

Nabízíme:

Rozmanitou pracovní náplň
Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
Příjemné pracovní prostředí v nové ultramoderní budově a přátelský kolektiv
Možnost odborného a kariérního růstu
Odpovídající finanční ohodnocení
Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
Příspěvek na penzijní a životní pojištění, zvýhodněné sazby hypoték, leasingu a jiných pojištění
Týden dovolené navíc
Příspěvek na stravování
5 dnů zdravotního volna
Místo pracoviště – Praha
Smlouvu na dobu neurčitou
Práci na plný úvazek

Máme zájem i studenty v posledním ročníku VŠ a čerstvé absolventy VŠ.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika