Procesní manažer

Do nově zorganizovaného týmu Centrální zpravodajské jednotky se zaměřením na problematiku praní špinavých peněz (AML), akceptaci klientů (KYC) a detekci podvodů v elektronických kanálech hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici procesního manažera.

Vaším úkolem bude:

Odpovídat za přidělené procesy v oblasti akceptační jednotky a detekci podvodů v digitálních kanálech
Spolupracovat na projektech a na rozvoji IT systémů v dané oblasti
Analyzovat a vyhodnocovat efektivitu a kvalitu procesů a navrhovat jejich zlepšení
Spolupráce na tvorbě scénářů pro monitoring klientů a transakcí
Podílet se na tvorbě a aktualizaci předpisové základny svěřené problematiky

Co očekáváme od Vás?

Praktické zkušenosti s procesním řízením
Schopnost řídit a koordinovat činnosti svěřeného procesu, jeho rozvoje a změn
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, logické a analytické myšlení
Schopnost efektivní komunikace – jasně, stručně, výstižně a strukturovaně
Znalost anglického jazyka slovem i písmem
Dobré komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti
Vysokoškolské vzdělání či středoškolské vzdělání s praxí
Znalosti z oblasti KYC/AML nebo vztahového bankovnictví výhodou

Co nabízíme?

Zajímavou práci v příjemném prostředí a milém kolektivu
Možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu.
Příležitost rozvíjet své schopnosti a dovednosti
Možnost kariérního růstu
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní a životní pojištění, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, Cafeteria systém, 5 dnů zdravotního volna …)

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika