ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Test analytik - Pardubice

Stěžejní náplň činnosti:

- Tvorba test analýzy (TA)
- Příprava testovacích případů
- Příprava testovacích skriptů
- Defect management
- Spolupráce na přípravě testovacích dat
- Spolupráce na přípravě a exekuci integračních, systémových, akceptačních testů, regresních a automatizovaných testů
- Tvorba požadavků na testovací prostředí
- Užívání a optimalizace testovacích nástrojů
- Reporting test manažerovi a projektovému managementu
- Spolupráce na přípravě metodiky TA, test managementu a software QA
- Školení, coaching a supervize juniorních TA

Specifické požadavky:

- Min. 3 roky odborné praxe v testingu
- Min. 1 rok praxe na pozici Test Analytik znalost metodik testování alespoň na úrovni ISTQB CTFL
- Znalost procesů vývoje SW
- Znalost práce s EA, znalost UML
- Znalost nástrojů na podporu testování (HP QC, JIRA, QTP) výhodou
- Znalost nástrojů SOAPUI a testování webových služeb
- Znalost automatizace testování výhodou
- Znalost SQL/práce s databázemi
- Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
- Zkušenost z prostředí IT vývoje bankovních produktů výhodou
- Zkušenost s vedením menšího týmu, coachingem výhodou
- Zkušenost s nastavením metodiky TA a testování výhodou

Nabízíme:

Nabídneme obvyklé benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
- cafeterii nastavenou na míru
- 5 dnů zdravotního volna
- mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
- homeoffice (dle toho co Vám Vaše práce umožní)

Předpokládaný nástup:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratranců Veverkových 2707, 530 02  Pardubice-Zelené Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika