IT/Business Analytik/-čka - Mobilní vývoj v bance (Praha)

Máte v mobilu aplikaci Smartbankingu od ČSOB? Baví vás a chcete pracovat na jejím vylepšení?
Do našeho týmu hledáme IT/Business analytika pro zajímavé projekty týkající se právě mobilních technologií v bance.
Hledáme juniory i seniory. Juniory zaučíme, od seniorů se přiučíme

Stěžejní náplň činnosti:

- Analýza business požadavků a jejich transformace do funkčního zadání
- Součinnost se zadavateli při vytváření nových možností rozvoje
- Sledování trendů, inovací a jejich uplatňování v praxi
- Spolupráce s vývojářským týmem, testingem a dalšími členy projektového týmu
- Příprava hrubého popisu alternativ řešení z pohledu IT systémů
- High-level odhady pracnosti za všechny zúčastněné role na straně IT a odhady časování projektu
- Konzultační role při následujících fázích projektu: design, vývoj, testování
- Příprava podkladů pro vývoj (funkční analýza a technický design)

Požadovaná kvalifikace:

- Zkušenosti se sběrem funkčních a nefunkčních požadavků, s přípravou analýzy
- Základní znalost UML
- Znalost technické angličtiny – čtení technických dokumentů
- Analytické a koncepční myšlení
- Komunikační a argumentační schopnosti
- Zkušenost z finančního sektoru velkou výhodou
- Výhodou je znalost nástroje Confluence, Jira, Enterprise Architect, Excel

Nabízíme:

- Práce s moderními technologiemi, které se neustále rozvíjejí a mají budoucnost
- Pořádáme IT Business analytická fóra, kde se přiučíte a inspirujete se
- Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí
- Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
- Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
pravidelný home office, který opravdu dostanete
cafeterii nastavenou na míru
mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
5 dní zdravotního volna

Předpokládaný nástup:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika