IT Analytik/-čka - Mobilní vývoj v bance (Praha)

Baví Vás mobilní technologie? Máte k nim blízko? Umíte přemýšlet do hloubky a všímat si detailů? Máte analytické a logické myšlení? Chcete pracovat v pohodovém týmu? Do našeho týmu hledáme IT analytika pro zajímavé projekty týkající se právě mobilních technologií v bance

Stěžejní náplň činnosti:

- Hlavní osoba pro naplnění návrhu řešení vytvořených Solution architekty.
- Příprava podkladů pro vývoj (funkční analýza a technický design).
- Spolupráce s Business analytiky, vývojářským týmem, testingem a dalšími členy projektového týmu.
- Detailní popis alternativ řešení z pohledu IT systému.
- Správa mobilních aplikací ve spolupráci s Aplikačním inženýrem.

Požadovaná kvalifikace:

- Zkušenosti se sběrem funkčních a nefunkčních požadavků, s přípravou analýzy.
- Znalost technické angličtiny – čtení technických dokumentů.
- Analytické a koncepční myšlení.
- Komunikační a argumentační schopnosti.
- Zkušenost z finančního sektoru velkou výhodou.
- Orientace v systémové integraci (principy, technologie).
- Základní znalost UML.
- Výhodou je znalost nástroje Confluence, Jira, Enterprise Architect, Visio, Excel na pokročilejší úrovni.

Nabízíme:

- Práce s moderními technologiemi, které se neustále rozvíjí a mají budoucnost.
- Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí.
- Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky.
- Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené.
- Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
cafeterii nastavenou na míru
5 dní zdravotního volna
pravidelný home office, který opravdu dostanete
mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

Předpokládaný nástup:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-68000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika