Business Analytik - Mobilní vývoj v bance (Praha)

Baví Vás mobilní technologie? Máte k nim blízko? Umíte přemýšlet do hloubky a všímat si detailů? Máte analytické a logické myšlení? Chcete pracovat v pohodovém týmu? Do našeho týmu hledáme Business analytika pro zajímavé projekty týkající se právě mobilních technologií v bance.

Stěžejní náplň činnosti:

- Analýza business požadavků a jejich transformace do funkčního zadání. Sestavení detailních požadavků na projekt, jejich analýza a prioritizace.
- Součinnost se zadavateli při vytváření nových možností rozvoje. Sledování trendů, inovací a jejich uplatňování v praxi. Možnost realizovat své nápady.
- Spolupráce s vývojářským týmem, testingem a dalšími členy projektového týmu.
- High-level odhady pracnosti za všechny zúčastněné role na straně IT a odhady časování projektu.
- Konzultační role při následujících fázích projektu: design, vývoj, testování.

Požadovaná kvalifikace:

- Zkušenosti se sběrem funkčních a nefunkčních požadavků, s přípravou analýzy.
- Znalost technické angličtiny – čtení technických dokumentů.
- Analytické a koncepční myšlení.
- Komunikační a argumentační schopnosti.
- Zkušenost z finančního sektoru velkou výhodou.
- Základní znalost UML.
- Výhodou je znalost nástroje Confluence, Jira, Enterprise Architect, Visio, Excel na pokročilejší úrovni.

Nabízíme:

- Práce s moderními technologiemi, které se neustále rozvíjí a mají budoucnost
- Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí
- Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
- Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
- Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
cafeterii nastavenou na míru
5 dní zdravotního volna
pravidelný home office, který opravdu dostanete
mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

Předpokládaný nástup:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 333/150, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika