ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

IT Solution Architekt/-ka - Mobilní vývoj v bance (Praha)

Máte v mobilu aplikaci Smartbanking od ČSOB? Baví vás a chcete pracovat na jejím vylepšení?

Máte v mobilu aplikaci Smartbanking od ČSOB? Baví vás a chcete pracovat na jejím vylepšení?
Do našeho týmu hledáme IT Solution architekta - Technického designéra pro zajímavé projekty týkající se právě mobilních technologií v bance.

Náplň práce

- Návrh a hledání nejlepší architektury systémů a jejich rozvoj se specializací na systémy Smartbanking na platformách iOS a Android
- Práce s funkčními a nefunkčními požadavky, jejich konkretizace a validace
- Komunikace s ostatními rolemi z celého IT - sbírání, konsolidace vstupů a vytváření zadání pro IT analytiky
- Podpora testovacího týmu, podílení se na přípravě a testovacích scénářů
- Dohled nad technickou stránkou projektu

Co očekáváme

- Zkušenost s tvorbou SW řešení a architektury
- Zkušenost s mobilními aplikacemi velkou výhodou
- Technický přesah do vývojových standardů a technologií (platformy iOS a Android, JAVA, databáze, vícevrstvé technologie apod.)
- Znalost UML, Enterprise Architekt výhodou
- Znalost technické angličtiny – čtení a tvorba technických dokumentů
- Znalost bankovních systémů a prostředí výhodou
- Analytické a koncepční myšlení

Co nabízíme

- Mimořádné zaškolení - pořádáme interní SAR fora, SAR certifikace, workshopy
- Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
- Nabídneme obvyklé benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii nastavenou na míru, 5 dnů zdravotního volna, mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby, pravidelný homeoffice (2x týdně), který opravdu dostanete

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, jiný typ práce

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika