ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Supervizor oceňování nemovitých, movitých věcí, podniků

Supervizor oceňování nemovitých, movitých věcí, případně oceňování podniků na tržních principech pro potřeby úvěrového procesu.

Náplň práce:

• Oceňování nemovitého a movitého majetku, případně oceňování podniků
• Supervize externích ocenění
• Posuzování a vyhodnocování kupních smluv na nemovitý majetek
• Kontrola čerpání rozpočtů při výstavbách
• Komplexní vyhodnocování rizik spojených s oceňováním majetku a jejich zástavou ve prospěch peněžního ústavu
• Vyhodnocování a posuzování nájemních smluv, posuzovaní věcných břemen apod.
• Odborná poradenská a konzultační činnost v oblasti realitního trhu
• Sledování realitního trhu, zpracování analýzy trhu

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru (pozice je vhodná i pro absolventy), se specializací na oceňování nemovitého a movitého majetku případně oceňování podniků; certifikace výhodou
• Znalost problematiky oceňování majetku
• Orientace v základních zajišťovacích instrumentech používaných v bankovním sektoru
• Základní znalost zákona o oceňování majetku, stavebního zákona, katastrálního zákona a občanského zákoníku
• Řidičský průkaz skupiny B
• Orientace a přehled i realitním trhu
• Důraz na detail a pečlivost
• Schopnost rychle se učit a pracovat pod časovým tlakem
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Samostatnost, nezávislost ale zároveň schopnost týmové práce
• Profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
• Časová flexibilita
• Znalost MS Office

Předpokládaná lokalizace detašovaného pracoviště:
• Jihlava alternativně Brno

Území pro výkon pracovní činnosti:
• Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj

Hledáme:
• Budoucí kolegyni/kolegu, jenž se bude zabývat oceňováním majetku na tržních principech, sledováním vývoje realitního trhu, zpracováváním databáze realizovaných prodejů, zpracováním analýzy vývoje realitního trhu apod.

Co nabízíme:

• Jedinečnou pracovní příležitost, co se týká zajímavosti pracovní náplně v jedné ze tří největších bankovních institucí na českém trhu i v rámci skupiny KBC.
• Možnost podílet se na úvěrování firemních klientů v celé ČR a napříč různými útvary společností skupiny ČSOB.
• Přátelský pracovní kolektiv.
• Další vzdělávání, včetně možnosti profesní certifikace.
• Odpovídající finanční ohodnocení.
• Zajímavý systém zaměstnaneckých benefitů a Cafeteria systém
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování
• 5 dnů zdravotního volna

Předpokládaný nástup:
• Nejlépe k 1. srpnu 2019, jinak dle možností uchazeče

Informace o pozici

Místo pracoviště

5663, 586 01  Jihlava-Jihlava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Šimon Miháľ