ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

IT programátor/-ka junior pro Doménově orientované IT

IT programátor/ka - junior pro Doménově orientované IT - Credits a Consumer Finance - Praha

Hledáme kolegu/kolegyni do menšího, doménově orientovaného týmu IT/BAN analytiků a programátorů, kde naší specializací je analýza pro businessovou doménu Credits (Vymáhání, úvěry, monitoring úvěrů) a Consumer Finance. Spolupracujeme s českými i slovenskými útvary.

Náplň práce:

• Vývoj software na platformě MS .NET
• Technická implementace změn a realizace nových funkcionalit
• Řešení předprodukčních i poprodukčních problémů

Co od Vás očekáváme?

NET vývojář se znalostí – C#, XML technologie, APS.NET, ADO.NET, od .NET 2.0 po .NET 4.5
• Znalost MS SQL (SQL/TSQL)
• Schopnost číst UML – vstupy pro vývojáře modelují analytici s využitím UML
• Pasivní znalost angličtiny slovem i písmem (technická angličtina)

Výhodou (není podmínkou):

• Zkušenosti s bankovním prostředím
• Znalost domény Credits a Consumer Finance
• Zkušenost s technologií JAVA
• Zkušenosti s vývojem v aplikaci Credit Flow
• Zkušenosti s maintenance aplikací a spolupráce při řešení incidentů\problémů

Proč pracovat právě u nás?

• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
• Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst (odborná vývojářská školení)
• Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
• Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
• Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
• Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
• Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
◦ cafeterii nastavenou na míru
◦ 5 dní zdravotního volna
◦ mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
◦ flexibilní přístup k práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika