ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Specialista aplikační podpory - senior (MSSQL)

Popis pozice

• administrace Microsoft SQL Serverů (od verze MS SQL 2008)
• administrace aplikačních serverů (IIS)
• administrace Sharepoint
• příprava a udržování administrátorské dokumentace
• účastní se projektů za oblast SQL serverů a aplikací (účast na implementaci projektů)
• vykonává odbornou, konzultační a poradenskou činnost útvarům a klientům banky
• aplikuje nové poznatky, metody a technologie
• implementace a rozvoj existujících technologických standardů a politik
• sledování a plánování využití zdrojů systému, návrh a realizace růstových strategií a opatření

Požadovaná kvalifikace a další požadavky

• základní orientace v programech napsaných v .NET, Java
• angličtina aktivně po technické stránce
• praxe v oblasti správy systému výhodou
administrátorská znalost:
• MS SQL Serverů (MS SQL 2008 a vyšší)
• operačních systémů Windows
• IIS
• Sharepoint - výhodou

Požadované vlastnosti:

• profesionální odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
• týmový hráč – spolupráce a podpora práce v rámci týmu
• časová flexibilita
• analytické schopnosti
• schopnost na sobě pracovat, zvyšovat svoji odbornou zdatnost a výkonnost
• pozitivní přístup a schopnost komunikace

Nabízíme

• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
• získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
• pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
• naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: •cafeterii nastavenou na míru
• 5 dní zdravotního volna
• mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
• flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)
• místo pracoviště – Praha, Radlice

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika