IT Analytik/-čka

IT analytik je projektová role, jejíž odpovědností jsou následující konkrétní dodávky a aktivity v rámci procesu E2E vývoje SW řešení.

Stěžejní náplň činnosti:

- Přebírání výstupů od business analytiků, zejména funkčních a nefunkčních požadavků a návrhů architektury
- Konzultace se zadavateli, business analytiky, technickými designéry, maintenance a případně i provozem
- Definice návrhu IT řešení nebo jeho možností, provádění zpřesnění nákladů a pracností
- Vypracování analytických artefaktů ve formě případů užití a jejich realizací včetně integrace
- Předání výstupů svých činností zadavatelům, ke schválení, a interním IT rolím, jako vstup pro další zpracování
- Podpora testovacího týmu, podílení se na přípravě a exekuci testovacích případů v rámci expertních testů

Požadovaná kvalifikace:

- Zkušenost s prací analytika v návrhu informačních systémů
- Znalost a aktivní práce v CASE Tool (např. Enterprise Architect)
- Znalost UML, objektové analýzy
- Základní orientaci v Systémové Integraci (principy, technologie)
- Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Schopnost rychlé orientace v neznámém prostředí, flexibilitu
- Drive, aktivní přístup
- Komunikační dovednosti – schopnost komunikovat s vývojáři i obchodními jednotkami banky

Výhodou:

- Znalost portálových a webových řešení
- Znalost bezpečnosti IT
- Znalost internetových protokolů
- Znalost test procesů, práce v HP Quality Center
- Znalost, zkušenost s bankovním prostředím
- Znalost, zkušenost s programováním – JAVA, C#
- Základní znalost SQL/PLSQL, XML

Nabízíme:

- Budete mít příležitost podílet se na vývoji portálů a internetového bankovnictví
- Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
- Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
- Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
- Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
- Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
- Své pracovní místo si můžete sami vybrat – od pracovního stolu, přes gauč, po Váš vlastní domov
- Máme flexi neformální pracovní prostředí a k HO se stavíme velice vstřícně
- Naše benefity jsou nadstandardní. Kromě 5 týdnů dovolené a 100Kč stravenky máme mnoho výhodných bankovních produktů, (např. pojištění a penzi), navíc poskytujeme cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, celobankovní sportovní hry dvakrát do roka, příspěvky na další sportovní akce a hlavně přátelské kolegy a super prostředí

Předpokládaný nástup:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Výmolova 353/3, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (výborná)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika