IT Projektový manažer/-ka

Pro práci s moderními technologiemi a zajímavými projekty není nutné vždy dojíždět do Prahy či Brna.

V rámci našeho IT týmu v Pardubicích, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT Projektového manažera.

Co budete dělat?

- Vedení projektu na straně IT ve všech projektových fázích (od zahájení až po realizaci a předání zákazníkovi)
- Zodpovědnost za dodávky projektu, jejich termíny a rozpočet
- Koordinace a monitoring jednotlivých etap projektu
- Řízení projektových týmů a subdodavatelů
- Zpracování a kontrola harmonogramu a rozpočtu projektu
- Vedení projektové dokumentace a projektového reportingu
- Dodržování projektové metodologie

Vhodný profil kandidáta:

- Zkušenosti na pozici projektového manažera
- Velmi dobrá znalost MS Office (zejm. Excel, Power point, znalost MS Project výhodou)
- PM certifikace a znalost IT problematiky výhodou
- Výborné organizační a komunikační dovednosti
- Schopnost komunikovat s lidmi na různé úrovni řízení
- Vyjednávací a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

- Naše firma patří každý rok mezi nejlepší zaměstnavatele v pardubickém regionu
- Nabízíme bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 5 dnů zdravotního volna…)
- Cafeterie, kde nabízíme 8.100 bodů za rok
- Pracovat z domu není pro nás tabu – možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
- Nevadí nám, pokud nějakou znalost ještě nemáte – pošleme vás na školení anebo vyškolíme sami
- Chodíme na pomáhat v rámci dobrovolnického dnu, sportovat, či pořádáme neformální akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika