Brigáda v útvaru Testování

Stěžejní náplň činnosti:

- testování nejnovější bankovních aplikací
- příprava testovacích dat
- spolupráce na přípravě testovacích scénářů
- test analýza

Co se u nás můžete naučit?

- jak funguje testování v praxi
- integrační technologie
- automatizované testy
- výkonnostní testy

Specifické požadavky:

- nadšení a zájem o nejnovější technologie
- analytické a organizační schopnosti
- IT background
- oceníme znalost SQL, XML, Soap UI (nebo zájem se to naučit)
- schopnost rychle posoudit situaci a najít vhodné řešení
- časovou flexibilitu - docházka 20 hod/týden
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

- výjimečnou příležitost získat zkušenosti v bankovním IT
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- perspektiva HPP

#LI-AG1

Předpokládaný nástup:

ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Výmolova 353/3, 150 00  Praha-Radlice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika