Obchodní referent/ka / Přepážkový pracovník – Litvínov

Pro pobočku v Litvínově hledáme kolegy do týmu na pozici obchodní referent/ka – přepážkový pracovník"

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní a vyrovnaný příjem po dobu 3 let.
  • 3 roky Vás tedy podpoříme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si zároveň vytvářet pasívní příjem pro Vaši budoucnost.
  • Flexibilní pracovní doba / možnost home office.

Co budete dělat?

Vytvářet a upevňovat loajální vztah: klient – poradce.
Jinými slovy:

  • pečovat o STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZEJÍ NA POBOČKU
  • spravovat portfolia stávajících klientů
  • profesionální finanční poradenství pod dlouhodobým vedení manažera
  • pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti

Pracoviště:

  • kancelář ČSOB Pojišťovny a.s., - Náměstí Míru 286, Litvínov

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení.
  • Umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí.
  • Máte maturitu.
  • Upřednostníte vytvoření a rozvoj vlastní firmy před zaměstnaneckým úvazkem.

Co dalšího Vám nabízíme?

Víte, jak to chodí – bez práce nejsou koláče nikdy.

Ale my zase dobře víme, jak je jistota v životě důležitá. Jsme proto připraveni vám dlouhodobě pomáhat.

Dostanete od nás:

  • fixní měsíční příspěvek 20 000 Kč
  • řadu produktových a prodejních školení
  • kvalitní pracovní tým
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • silnou značku a tedy zázemí největší finanční skupiny v ČR

Váš zájem včetně životopisu očekáváme po celou dobu zveřejnění inzerátu.
Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

náměstí Míru 286, 436 01  Litvínov-Horní Litvínov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Provize z prodeje, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou