ODVÁŽNÝ,AKČNÍ MANAŽER/-ka OBCHODNÍ SKUPINY - Přerov

PŘIDEJTE SE K NÁM!

"MISE" JEN PRO ODVÁŽNÉ A AKTIVNÍ MANAŽERY, KTERÉ NAPLŇUJE VÉST TÝM LIDÍ, MOTIVOVAT JE K VÝKONU, POSKYTOVAT JIM PODPORU.

Pokud chcete uplatnit svoje schopnosti v řízení lidí, jste pracovití, umíte být empatičtí a chcete pomáhat obchodníkům v jejich rozvoji, pak je práce manažera obchodní skupiny v ČSOB Pojišťovně vhodná právě pro Vás.

Nebudete na to sami – my Vám pomůžeme!

Nabízíme:

  • Možnost vytvoření vlastní obchodní skupiny
  • Každodenní podporu nadřízeného
  • Vlastní organizaci vašeho času
  • Propracovaný systém odborného vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní benefity
  • Samostatnou práci na IČO
  • Zázemí silné finanční společnosti

Pracoviště:

  • Přerov

Náplň pracovní pozice:

  • Nábor, výběr, adaptace obchodních poradců
  • Rozvoj a řízení obchodní skupiny ve svěřené oblasti
  • Podpora, běžná administrativa spojená s péčí o obchodníky a jejich kmeny
  • Pravidelné sebevzdělávání

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi v obchodní komunikaci, proaktivní přístup
  • Obchodní zkušenosti nebo praxi v pojišťovnictví
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost naslouchat a pomáhat při rozvoji obchodníků
  • Vlastní notebook a uživatelskou znalost práci na PC (Word, Excel, e-mail, internet)
  • Řidičský průkaz a ochotu cestovat

Vaše nabídky včetně strukturovaného životopisu očekáváme po celou dobu zveřejnění inzerátu.
Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Přerov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou