IT Auditor

Zajímá Tě oblast IT a řízení rizik? Hledáme IT auditory (juniora i seniora), kteří posílí náš úspěšný tým v ČSOB se sídlem v Praze. Přidej se k nám!

Náplň práce:

► Budeš od začátku jednat s profesionály v rámci firmy a řešit s nimi svěřené úkoly

► Nahlédneš do komplexních interních procesů a pochopíš fungování bankovní instituce

► Seznámíš se s moderními ICT technologiemi používanými v bankovnictví

► Naučíš se auditní metodologii a mezinárodní standardy, budeš mít možnost získat mezinárodní certifikace

► Naučíš se používat naše sofistikované nástroje, díky kterým děláme audit rychle a moderně

► Naučíš se zpracovávat a analyzovat výstupy ze systémů a formulovat závěry v souladu s auditní metodologií

► Získáš přehled o dění a fungování v největší finanční instituci

Co je pro nás důležité:

► Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

► Chuť cestovat, komunikovat a být v kontaktu s lidmi

► Schopnost zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení

► Chuť neustále se učit novým věcem

► Alespoň ukončené bakalářské studium

► Zájem o IT technologie, bezpečnost, řízení rizik a sledování nových trendů v těchto oblastech

Co nás zaujme:

► Zkušenosti s prací v auditu nebo v IT odděleních

► Znalost standardů např. ITIL, COBIT, ISO27000, PRINCE

Co nabízíme:

► Velmi zajímavou práci na plný úvazek

► Spolupráci s kolegy v rámci mezinárodní finanční skupiny

► Flexibilitu při plánování práce umožňující skloubení práce a soukromého života

► Práci v kolektivu lidí, kteří si dokáží společně užít jak práci, tak i čas mimo kancelář

► Komplexní školicí program zaměřený na oblast IT bezpečnosti a na provádění auditů

► Zajímavé finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody

► Moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností

► Termín nástupu je možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Veronika Krejčíčková
Radlická 333/150
150 57  Praha 5-Radlice
Česká republika