Microsoft Azure Identity Engineer junior - Praha, Pardubice

Hledáme nového člena do KBC globálního kompetenčního centra, který nám pomůže s cloudem Office 365 a skupinové Active Directory. Vaší hlavní náplní práce bude řešení běžné operativy, incidentů, problémů a budete spolupracovat na zlepšování poskytovaných služeb zákazníkům v rámci finanční skupiny KBC.

Co požadujeme?

• Týmový hráč
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Základní znalost Microsoft Cloud a Office 365 výhodou
• Znalost skriptovacích jazyků – PowerShell, C#, SQL
• Zájem o Microsoft technologie
• Flexibilita – pracovní cesty do zahraničí (1x za tři měsíce)

Co budete dělat?

• Denní operativní úkoly spojené s Identity managementem pro Office 365 a globální skupinové Active Directory
• Řešení incidentů přicházejících z nižších stupňů podpory
• Implementace změn, katalogových úkolů aktualizace systému
• Účast na agilních a operativních schůzkách
• Sledovat strategii Microsoftu v oblasti Identity Managementu a Office 365

Co nabízíme?

• • Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
• Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
• Jsme flexibilní – máte možnost být min. jeden den v týdnu na home office
• Stravenky 100Kč za den
• Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
• Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
• Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
• Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní zdravotního volna
• Pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
• Dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit sportovat na víkend na hory, či k vodě

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy.

ENG BELOW

We are looking forward for a new open-minded team member with to help us with Identity and Office 365 services and global On-Premise Active Directory in the KBC financial group. You will be providing Third level support and an administrator of such services, able to work on incidents, maintenance and improvement in that field.

What do we require?
• A team player
• Technical English language for communication with other entities
• Basic experience with Microsoft Cloud and Office 365 is an advantage
• The ability to understand PowerShell (C#, SQL is an advantage)
• A motivated player to learn new MS technologies and scripting languages
• Meet colleagues from other entities - travel abroad (once a quarter)

What are the responsibilities?

• Daily operational tasks related to Identity services for Office 365 and for On-Premise Active Directory
• Resolving incidents recieved from 2nd level support from local entities
• Implementing changes, catalogue tasks and system upgrades
• Attend Agile and operational meetings
• Follow up MS strategy in the Identity and Office 365 services

What do we offer?

• We offer you to join our team of experts and to work with modern Identity and Cloud technologies with possibility of steadily learning new things and trainings
• You will be able to plan when, where and in which way you do your job – possibility of home offices
• Expect intensive collaboration with other local and international team members as well as local entities stakeholders
• We will offer competitive financial compensation and broad financial and nonfinancial benefits

Job is suitable for college students or graduates.

#LI-AG1

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (výborná), Čeština (základní)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika