Test analytik/-čka pro automatizované testy

Staňte se součástí jednoho z největších oddělení informačních systému ve finanční oblasti. ČSOB IT, které má v současné době přibližně 750 zaměstnanců, je součástí globální jednotky KBC Group a poskytuje IT služby členům skupiny KBC.

Stěžejní náplň činnosti:

- Vývoj automatizovaných webových testů v Java + Selenium
- Vyhodnocování automatizovaných testů, zpracování výstupů z nástrojů
- Výpomoc při zpracování test analýzy k automatizovaným testům

Co k tomu bude potřebovat:

- Min. 1 rok odborné praxe v IT
- Zkušenost s vývojem nebo vyhodnocením výsledků automatizovaných testů
- Dobré analytické schopnosti
- Znalost metodiky testování a procesů vývoje SW
- Zkušenost s programováním (JAVA, C#, …)
- Schopnost se rychle zorientovat v novém, neznámém prostředí a začít fungovat v dané pozici, samostatnost, adaptabilita a flexibilita
- Schopnost týmové spolupráce
- Znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
- Organizační a komunikační schopnosti – schopnost komunikovat s IT i obchodními jednotkami banky

Výhodou:

- Zkušenost z prostředí IT vývoje bankovních produktů
- Znalost nástrojů na podporu testování a vývoje (JIRA nebo HP QC, BitBucket, Bamboo, …)
- Znalost Maven, XML, HTML, xPath, CSS, JavaScript
- Znalost nástroje SOAP UI a testování webových služeb
- Znalost/zkušenost s UML, práce v Enterprise Architect
- Znalost/zkušenost s SQL

Co nabízíme:

- Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
- Možnost odborného a kariérního růstu
- Své pracovní místo si můžete sami vybrat – od pracovního stolu, přes gauč, po Váš vlastní domov
- Máme flexi neformální pracovní prostředí a k HO se stavíme velice vstřícně
- Naše benefity jsou nadstandardní. Kromě 5 týdnů dovolené a příspěvku na stravování máme mnoho výhodných bankovních produktů, (např. pojištění a penzi), navíc poskytujeme cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, celobankovní sportovní hry dvakrát do roka, příspěvky na další sportovní akce a hlavně přátelské kolegy a super prostředí

#LI-AG1

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika