Data protection specialist

Jak se stát ochráncem dat u nás v bance?

Jestliže máte analytické myšlení, schopnost rychle se učit a chápat věci v souvislostech, tak jste náš člověk. Není potřeba mít žádné specifické znalosti, pokud máte otevřenou mysl a jste ochotni se učit novým věcem, vše vás sami naučíme a vysvětlíme. Důležitá je znalost anglického jazyka. Vzdělání v oblasti práva je výhodou a pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy. Pokud už máte za sebou nějakou praxi např. v bankovnictví, právu, auditu či v oblasti dat, tak to pro vás bude velké plus. Ideální je i orientace v moderních technologiích či IT.

S čím se budete denně setkávat?

- Na denním pořádku je komunikace v rámci celé ČSOB skupiny, metodická podpora pro jednotlivé business segmenty a rovněž i intenzivní komunikace v rámci týmu.
- Očekávejte značné množství vyjednávání napříč celou bankou, při kterém bude vaším úkolem vdechnout právním předpisům život a smysl v prostředí banky a přesvědčit ostatní, že toto je ta správná cesta.
- Budete se pohybovat v datové oblasti, a proto analytické myšlení a schopnost převést složité koncepty do jednoduchých metafor je velmi žádoucí.

A proč se stát ochráncem dat právě u nás?

- Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují.
- Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst.
- Naše benefity:
5 týdnů dovolené
5 dnů zdravotního volna
příspěvky na stravu, pojištění a penzi
navíc máme ještě pracovní flexibilitu (např. možnost práce z domova), skvělý kolektiv a společné aktivity v rámci týmu či banky

#LI-AR1

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Československá obchodní banka, a. s.
Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika