ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Asistent/ka manažera

Náplň práce:

- Administrativní podpora manažera na centrále společnosti na Radlické
- Správa kalendáře manažera
- Příprava a organizace schůzek
- Zajišťování služebních cest
- Vytváření zápisů z porad, prezentací, interních dokumentů
- Komunikace externě i napříč společností a skupinou ČSOB / KBC
- Fakturace / vyúčtování
- Výpomoc při organizaci eventů
- Správa datové schránky a poštovní komunikace
- Správa kontaktů

Vhodný profil kandidáta:

- SŠ, popř. VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
- Praxe v administrativě
- Aktivní znalost práce s MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
- Znalost SAP výhodou
- Znalost AJ slovem i písmem
- Ochota učit se novým věcem
- Časová flexibilita, zodpovědnost a pečlivost
- Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- Důvěryhodnost, diskrétnost

Co nabízíme?

- Prostor pro seberealizaci a osobní růst
- Přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí v sídle ČSOB (jedna z - nejmodernějších budov v Evropě
- Zaměstnanecké výhody skupiny ČSOB (příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na stravování, občasná možnost práce z domova, atp.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Veronika Krejčíčková
Radlická 333/150
150 57  Praha 5-Radlice
Česká republika