Regionální ředitel pro firemní bankovnictví - Severní Čechy

Pro Severní Čechy hledáme regionálního ředitele, který se s námi bude podílet na formulování strategie Firemního bankovnictví a řídit její uplatnění v daném regionu.

Budete zodpovědný/á za obchodní výsledky 4 poboček, budování vztahů s firemními klienty a celkovou kvalitu klientského portfolia.

Mimo to bude Vaším úkolem:

- Především manažerské vedení a rozvoj regionálního týmu 4 poboček v regionu Severní Čechy
- Zodpovědnost za formulování a plnění obchodního plánu regionu, řízení prodeje produktů a služeb banky a skupiny ČSOB v oblasti Firemního bankovnictví
- Monitorování vývoje úvěrového portfolia/rizik včetně operačních rizik daného regionu
- Rozvíjení spolupráce Firemního bankovnictví s ostatními útvary
- Akvizice a obchodní činnost s těmi nejvýznamnějšími regionálními klienty

Co k tomu budete potřebovat:

- VŠ vzdělání
- Manažerské zkušenosti min. 5 let
- Adekvátní zkušenost v oblasti bankovnictví
- Vynikající komunikační dovednosti a profesionální vystupování
- Koncepční a analytické myšlení
- Anglický jazyk
- Orientaci na výsledek a proklientský přístup

Proč u nás pracovat?

- Budete mít možnost vést tým 4 poboček a spolupracovat s nejvýznamnějšími korporátními klienty ČSOB
- Získáte možnost a prostor pro Váš odborný i osobní růst
- Vaše práce bude mít okamžitý užitek
- Naše benefity jdou nad obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
cafeterii nastavenou na míru
5 dnů zdravotního volna
zvýhodněné produkty banky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ústecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Veronika Krejčíčková
Radlická 333/150
150 57  Praha 5-Radlice
Česká republika