Test manažer

Chcete poznat nejvíce nadšený tým v ČSOB (dokázáno i zaměstnaneckým průzkumem)? Tak přijďte mezi kolegy, kteří stále nemají dost test fanatiků a hledají nové parťáky. Juniory zaučíme, od zkušených se rádi přiučíme.

Stěžejní náplň činnosti:

• řízení testů IT vývojových projektů a programů
• vedení test koordinátorů/analytiků na jednotlivých projektech nebo přes jednotlivé úrovně testů v testovacím týmu
• aktivní podílení se na vytváření a údržbě metodik testů a optimalizaci užívání testovacích nástrojů v rámci Testing Factory
• vytváření test strategie/approache pro jednotlivé programy/projekty
• informování (reportování) projektových manažerů a stakeholderů o stavu přípravy a exekuce testů a o kvalitě dodávaného IT řešení

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

• vysokoškolské vzdělání
• min 2 roky praxe v testování
• min 2 roky zkušenosti v roli Test Managera projektu
• zkušenost s řízením a vedením testovacího týmu, příp. jiná zkušenost s vedením lidí
• hledáme pouze HPP na dobu určitou na 2 roky

Odborné předpoklady:

• znalost metodiky testování a procesů vývoje SW
• znalost nástrojů na podporu testování (HP QC, JIRA, QTP)
• schopnost se rychle zorientovat v novém, neznámém prostředí a začít fungovat v dané pozici, samostatnost, adaptabilita a flexibilita
• schopnost vést menší tým lidí, schopnost týmové spolupráce
• organizační a komunikační schopnosti / – schopnost komunikovat s IT i obchodními jednotkami banky
• znalost anglického jazyka na úrovni potřebné pro výkon pozice

Výhodou:

• zkušenost z prostředí IT vývoje bankovních produktů
• znalost/zkušenost s UML, práce v EA

Nabízíme:

• perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
• možnost odborného a kariérního růstu
• odpovídající finanční ohodnocení
• širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
o příspěvek na penzijní a životní pojištění
o týden dovolené navíc
o příspěvek na stravování
o Cafeteria systém
o 5 dní zdravotního volna
• místo pracoviště - Praha

#LI-AG1

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika