IT Business Analytik junior

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu nového elektronického bankovnictví pro Korporátní klienty. Propojujeme funkčnosti napříč bankou a hledáme nové koncepty. Rozvíjíme Analytiky od Juniorů až po Business analytiky nebo Solution Architekty – stačí si vybrat směr.

Popis pracovního místa (včetně náplně činnosti):

• Dodávky do obchodních útvarů: Korporátního bankovnictví
• Business Analýza, IT Analýza / Design
• Práce v Enterprise Architect repository
• Spolupráce v oblasti analýz v rámci IT CSOB
• Spolupráce s obchodními útvary banky

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

• Analytické myšlení – schopnost navrhnout a obhájit navrhované řešení
• Proaktivní a zákaznický přístup
• Spolehlivost v dodávání, orientace na dodávku
• Zkušenost s tvorbou analýz
• Certifikace v UML vítána
• Pasivní znalost AJ
• Znalost SQL, UML a nástrojů designu IS výhodou
• Zkušenost z finančního sektoru výhodou

Nabízíme:

• Rozmanitou pracovní náplň
• Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v nové ultramoderní budově a přátelský kolektiv
• Možnost odborného a kariérního růstu
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění, zvýhodněné sazby hypoték, leasingu a jiných pojištění
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na stravování
• 5 dnů zdravotního volna
• Místo pracoviště – Praha
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Práci na plný úvazek

Máme zájem i studenty v posledním ročníku VŠ a čerstvé absolventy VŠ.

#LI-AG1

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika