Python vývojář - junior

První bychom se rádi představili my tobě. Jsme celkem mladý tým lidí, kteří se sešli v korporátu, ale prostředí v našem týmu více připomíná start-up. Nenosíme žádné upnuté obleky - náš dress-code je spíše tričko a džíny.

Jsme týmoví hráči, kteří pomáhají druhým a přinášíme do týmu příjemnou atmosféru. Pokud se k nám připojíš, budeš pracovat v dynamickému týmu s velkým množstvím odborných znalostí, neformální atmosféry a širokou škálou zadání napříč ČSOB skupinou (banka, pojišťovna, investice, praní špinavých peněz, detekce podvodů apod.)

Co děláme?

Náš tým zpracovává a transformuje klientská data a hledá jejich nové využití nebo vylepšuje ta stávající. Pracujeme na široké škále projektů, od chatbotů, přes optimalizaci investičních portfolií až po modelování pro marketingové kampaně. Výsledky analytické práce je často potřeba zabalit do služby, naprogramovat k nim administraci, případně udělat vizualizaci. Spolupráce probíhá i na mezinárodní úrovni s data scientisty, inženýry a analytiky z celé KBC skupiny.

Koho hledáme?

Hledáme hlavně někoho, kdo zapadne k nám do týmu a má základní znalost pythonu. Výhodou je znalost SQL, gitu, algoritmizace a webového vývoje. Pokud ti některá z výše uvedených věcí chybí, určitě to nevadí, hlavní je otevřená mysl a snaha. Pokud bys měl zájem, rádi bychom viděli příklad tvé práce - naprogramovaná úloha ze školy, repozitář na githubu, apod.

Co ti můžeme nabídnout?

Nebudeš se v práci nudit, získáš nové znalosti a určitě s námi porosteš. Sedíme v krásné ekologické budově na Radlické, kde můžeš najít kavárnu, jídelnu, ale i fotbálek a mnoho dalšího. Mimo jiné máme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod:

• příspěvek na penzijní a životní pojištění

• týden dovolené navíc

• příspěvek na stravování

• 5 dnů zdravotního volna

#LI-AR1

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek, jiný typ práce

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Československá obchodní banka, a. s.
Adella Rudovská
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika