Does our logo look familiar to you? We are part of a bank and insurance group which is represented by banks in Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Hungary, Ireland and Slovak Republic. In 2011 we joined the blue team and in May of the same year our Shared Service Center came to be. First couple of employees have found their second home at the Brno offices (some of those are with us to this day). Many things have changed since then. There are over 700 people in the Brno team, our offices have grown to more than 8 000 m2, the activities we do have expanded as did the knowledge we pass on to our new colleagues.

ORACLE DB a PL/SQL vývojář - senior

Rádi vytváříte nové databázové systémy či ladíte ty stávající? Chcete používat nejnovější technologie? Nabízíme možnost pracovat s více databázovými systémy. Pokud umíte výborně Oracle Database nebo MSSQL a k tomu druhý systém na standartní úrovni bude se vám u nás líbit. Podílet se můžete na návrhu a vývoji databázových bankovních systémů v Oracle Database, MSSQL či Postgres. Mezi hlavní systémy, na kterých pracujeme, patří:
• elektronické bankovnictví
• centrální databáze klientů
• ATM
• správa zajištění
• a další menší systémy

Náplň práce

• Tvorba fyzických datových modelů
• Programování a ladění PL/SQL nebo T-SQL
• Psaní a ladění SQL dotazů
• Rozvoj stávajících a vývoj zcela nových systémů

Požadované kvalifikace

• Znalost Oracle DB, PL/SQL a SQL
• Zkušenost s laděním výkonu PL/SQL
• Optimalizace SQL
• Práce s XML a XSD
• Analytické myšlení a koncepční uvažování

Výhodou

• Znalost MSSQL, T-SQL
• Znalost Postgres
• Zkušenost s laděním výkonu T-SQL
• Znalost datového modelování v PowerDesigneru
• Práce s ALM (SVN, JIRA, Crucible)
• Znalost jiné DB technologie ( PostgreSQL)
• APEX

Proč u nás pracovat?

• Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme: cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna atd.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (výborná)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika