UX experience specialista

Kdo jsme my?

Tým prima lidí, kteří se podílejí na rozvoji a zlepšování našich služeb v oblasti online světa. Naší doménou je vývoj Internetového a mobilního bankovnictví a webů.

Neustále naše aplikace vylepšujeme a přidávám nové funkce, aby si klienti mohli vyřídit maximum věcí rychle a bezpečně online.
V rámci vývoje pracujeme s uživatelskými cestami a navrhujeme služby tak, aby byly uživatelsky přívětivé a intuitivní.

Kdo jste vy?

Ve vašem CV bychom rádi viděli zájem o obor UX, znalost základních UX principů a zkušenosti z praxe či studia.

Není vám cizí práce s grafickými programy Adobe Photoshop, Illustrator, GIMP. Kamarádíte s programy jako Axure, Sketch, InVision, Balsamiq a poradíte si s vytvořením wireframu i funkčního prototypu. Máte základní orientaci v HTML a CSS.

Umíte se zamyslet nad uživatelskými cestami a doptat se na důležité věc tak, abyste ušili klientovi na míru jak nový prodejní proces, tak novou funkcionalitu či službu. Dokážete rozlišit potřeby uživatelů desktopové a mobilní verze a uživatelů aplikace.

Jste spolehlivý a organizovaný, umíte si práci naplánovat, dodržujete termíny a dotahujete věci do konce. Jste proaktivní.

Jste schopen bez problémů prezentovat výsledky své práce a to i přes to, že nemusí naplňovat očekávání zadavatele.

Jaká bude náplň vaší práce?

Pomůžeme vám se rozkoukat a seznámit se s procesy, kontakty a standardy.

Po zapracování budete spolupracovat s kolegy na tvorbě zadání na úpravy svěřených webů a aplikací. K zadání vyrobíte grafické návrhy, wireframy nebo rovnou funkční prototyp. Budete zodpovědní za prezentaci své práce.

Při navrhování novinek a úprav budete zodpovědný/á za udržování konzistence a uživatelské přívětivosti napříč jednotlivými weby a aplikacemi ČSOB.

Vyvinuté IT dodávky budete testovat a akceptovat ke spuštění na klienty. Ve vaší gesci bude i správa související dokumentace vč. udržování grafických manuálů a styleguidů.

Budete přicházet s vlastními nápady na úpravy a vylepšení svěřené oblasti a pracovat na tom, aby byly realizovány.

Rádi bychom, aby se z vás stal odborník a týmový hráč, na kterého se budou kolegové rádi obracet s dotazy z oblasti UX.

Co všechno Vám můžeme nabídnout nad rámec očekávaného?

• Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
• Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
• Jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
• Stravenky 100Kč za den
• Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
• Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
• Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
• Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
• Máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
• Jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Aneta Gillová
Radlická 333/150
150 00  Praha-Radlice
Česká republika