Přepážkový/á pracovník/ce Slavičín - možno 20 - 40 hod/týden

Co budete dělat?

• Pomáhat klientům při jejich rozhodování na pobočce a řešit jejich požadavky a potřeby.
• Péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, KTEŘÍ PŘICHÁZÍ NA POBOČKU - práce s přiděleným stávajícím kmenem
• Sjednávat schůzky s přidělenými klienty skupiny ČSOB (kontakty)
• Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti za podpory manažera skupiny– nabídka a prodej pojištění, tvorba vlastního portfolia klientů.
• Pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti.

Co Vám nabízíme?

• Prestižní a smysluplnou práci.
• Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
• Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
• Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
• Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
• Částečný home office.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
• Přátelský pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
• Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME?

• Často a rád komunikujete s lidmi.
• Dokážete naslouchat, argumentovat a hledat řešení.
• Máte min. SŠ vzdělání ukončené maturitou.

Vše Vám bude podrobně vysvětleno na osobním pohovoru.

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Horní náměstí 819, 763 21  Slavičín-Slavičín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.