Obchodník/ce pro ČSOB Pojišťovnu - Brno Koliště

Co Vám nabízíme?

  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou, propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje a zajištěním kontaktů.
  • Pracovní čas si rozvrhujete sami.

Co budete dělat?

  • vedení jednání s klienty na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby
  • péče PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY, kteří přicházejí na pobočku - práce s přiděleným stávajícím kmenem, následné provize
  • dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty)
  • rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio
  • profesionální finanční poradenství
  • pravidelné vzdělávání - zajištěné ze strany společnosti

Pracoviště:

  • pobočka ČSOB Pojišťovny – Koliště 27, Brno

Co by Vám nemělo chybět - KOHO HLEDÁME:

  • často a rád komunikujete s lidmi
  • dokážete argumentovat a hledat řešení
  • umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí
  • máte min. SŠ vzdělání
  • upřednostníte vytvoření a rozvoj vlastní firmy před zaměstnaneckým úvazkem a máte na to připravenou energii, vůli a dostatek zodpovědnosti – práce není zaměstnanecký poměr

Co dalšího Vám nabízíme?

  • garantovaný fixní měsíční příspěvek ve výši 20.000Kč po dobu 3 roků
  • řadu proplacených produktových a prodejních školení – propracovaný systém odborného vzdělávání
  • kontakty, přidělený kmen
  • výborný pracovní tým a příjemné pracovní prostředí – hlavní pobočka v rámci regionu Brno
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • zázemí největší finanční skupiny v ČR – ČSOB
  • budete si řídit svůj čas

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Koliště 852/27, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Zimová