ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Klientský pracovník II Rokycany

Chcete být součástí týmu klientských pracovníků?

Proč jít právě k nám?

Oceníme Vaše kvality a budete mít možnost osobního i kariérního růstu
Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí s fajn kolegy, v přátelské atmosféře
Vaše práce bude mít smysl a dobré nápady se u nás skutečně realizují
Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře a vstřícnosti
Pozice je zástup za MD

Co bude vaše práce

Co Vás čeká první 3 měsíce?
Seznámíte se s našimi produkty, naučíte se ovládat bankovní aplikace. Čeká Vás úvodní trénink a praktické zaškolení od kolegů z pobočky.
Za 3 měsíce zvládnete základní operace jako je otevření běžného účtu nebo žádost o spotřebitelský úvěr. Složitější situace vyřešíte s pomocí zkušeného kolegy.
Co bude Vaše práce?
Péče a vytváření vztahů s klienty
Aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB
Získávání nových klientů
Vedení administrativy spojené s chodem pobočky
Kontrola a prevence provozních rizik

K tomu všemu máme ještě kupu benefitů:

5 týdnů dovolené
Stravenky
Příspěvěk na "životko" a "penzijko"
cafeterii (bohatě nabitou) nastavenou na míru
5 sickdays
mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby (účet, pojištění apod.)
Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům

Předpokládaný nástup:

1.3.2020

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rokycany

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost studijního volna, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

Terezie Ohajdova