Embargo Investigator

Hledáme nového kolegu do Embargo týmu, ve kterém se staráme o bezpečí mezinárodních platebních transakcí.

Co to konkrétně znamená?

  • Jedna z Vašich hlavních činností bude dohlížet na to, aby platby, které jsou procesovány v rámci KBC Group, nebyly jakkoli zapleteny do nelegálních činností (tzv. praní špinavých peněz) nebo financování podezřelých skupin či organizací.
  • Budete zkrátka držet tzv. ochranou ruku, aby vše běželo dle daných pravidel a regulí.

Co Vás čeká v prvních měsících?

  • Připravíme Vám tréninkový plán, který vám usnadní získání nových dovedností a znalostí.
  • Absolvujete standardní školení zaměřené na bankovní/platební procesy a aplikace.
  • Posléze Vám zajistíme i různá speciální školení zaměřená např. na reporting a s ním spojené analýzy, aj.
  • V týmu budete mít denně k dispozici support od zkušenějších kolegů.

Jaká je náplň práce?

  • Analýza mezinárodních plateb, příjemců, odesilatelů, korespondenčních bank a dalších doplňkových informací.
  • Vyhledávání informací v mezinárodních databázích i sankčních listinách a zajištění potřebných dokumentů pro investigaci a následné vyhodnocení těchto informací.
  • Komunikace s mezinárodními bankovními institucemi a interními kolegy (např. Compliance).

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (psaná i mluvená forma)
  • Uvítáme Váš zájem o mezinárodní bankovnictví a AML (Anti Money Laundering)
  • Preciznost a zodpovědnost
  • Analytické a logické myšlení
  • A v neposlední řadě k sobě hledáme týmového hráče a fajn člověka, se kterým bude radost pracovat

Stále hledáte něco navíc?

  • Poskytujeme stravenkovou kartu s příspěvkem zaměstnavatele 57 Kč, celkem 80 Kč / pracovní den = cca 1140 Kč měsíčně. Tuto kartu můžete využít v Campus Square a v některých restauracích máme také slevu.
  • Využíváme benefitní systém Cafeteria = 675 Kč měsíčně (platí zaměstnavatel) = 8 100 Kč za rok
  • Zdarma vám dáme Multisport kartu, která vám zajistí, že si budete moci procvičit tělo v posilovně nebo si po náročném dni odpočinout v sauně
  • Dostanete firemní notebook a můžete také využívat zvýhodněné mobilní tarify
  • Pracujeme na rozvoji našich zaměstnanců, proto nabízíme plně hrazené kurzy tvrdých / měkkých dovedností (MS Excel, Stylistické psaní, Prezentační dovednosti, Time & Stress management, Řešení konfliktů atd.)
  • Našim lidem dáváme až 1000 Kč měsíčně na životní pojištění
  • V zimě máme dvakrát týdně ovocné dny, abyste měli dostatek vitamínů, v létě vás zchladí zmrzlinové dny
  • Můžete zdarma využívat zaměstnanecký účet ČSOB a další produkty ČSOB s bonusem (např. hypotéku)
  • Dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Budete mít možnost práce z domova, 25 dní dovolené a 3 My Days (dovolená navíc, kterou můžete využít k libovolnému účelu)

Are you bored of all the senseless expectations that some employers have? Then come and join our Embargo Investigator Team. You don´t need any experience – we are here to build it with you.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KBC Shared Service Center CZ

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Kajzar
Palachovo náměstí 726/2
625 00  Brno-Starý Lískovec
Česká republika