Skupina KBC patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. U nás můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

ESG Konzultant

O pozici

Hledáme zkušeného kolegu či kolegyni do týmu Rozvoj obchodu a klimatická změna (Vztahové bankovnictví) na pozici Poradce pro management segmentu (ESG konzultant).

Nabízíme unikátní příležitost spoludefinovat směr a strategii skupiny ČSOB v oblasti Vztahového bankovnictví v tématu udržitelnosti s důrazem na klimatickou změnu. Buďte součástí mezitýmové a multidisciplinární spolupráce ve stratgegické oblasti, která trvale mění způsob fungování firemního a korporátního bankovnictví a která zároveň přináší skupině ČSOB a našim klientům neopakovatelné příležitosti!

Co bude Vaše práce

Koordinace sektorových studií vybraných odvětví s důrazem na dopady klimatické změny (energy, food industry, building and construction, metals …)
Projektová spolupráce v oblasti datové architekury, obchodního plánování a reportingu (nastavení sledovaných metrik, způsob získavání dat ze systému či od klientů, pravidelný i mimořádný reporting …)
Gesce nad centrálním komerčním řízeních obchodních příležitostí v oblasti udržitelnosti a klimatické změny (koordinace Sales planningu na úrovni jednotlivých klientů, průběžný monitoring „obchodní pipeline“, identifikace nových příležitosti na úrovni portfolia …)
Spoluzodpovědnost za profesionální prodejní podporu a komunikaci klíčových obchodních témat udržitelnosti (prezentace tématu, přenos zkušeností a znalostí tématu na obchodníky, strukturovaný sběr zpětné vazby od klientů, monitoring konkurence …)
Spolupráce při implementaci vyvíjejícího se regulatorního rámce v oblasti udržitelnosti (ESG assessment, úvěrová politika …)

Bez čeho se u nás neobejdete?

Kvalitní zkušenosti z oblasti firemního či korporátního bankovnictví, zejména z analytické či komerční oblasti
Umění vnímat agendu v širších souvislostech, zároveň však s vyvinutým citem pro detail
Dovednost vést jednání s odbornými útvary skupiny ČSOB/KBC na seniorní úrovni na straně jedné a s prodejním managmentem a obchodníky Vztahového bankovnictví na straně druhé
Schopnost nalézt správnou rovnováhu mezi regulatorní ostražitostí a zdravým obchodním přístupem
Autorská efektivita a schopnost iniciovat a připravit kvalitní psané dokumenty (analýzy, prezentace, …)
Angličtina na profesionální úrovni
Integrita osobnosti, prokativita a osobní zodpovědnost

Nabízené Benefity

5 týdnů dovolené, navíc 5 sick days a další 2 care days;
Ke mzdě můžete dostat navíc roční bonus ve výši až 16 % z Vaší roční mzdy;
E-stravenky v hodnotě 125 Kč na den;
Přispíváme na životko (až 1 000 Kč za měsíc) a penzijko (až 3 % ze mzdy měsíčně);
Nabíjíme 8 100 bodů ročně do cafeterie;
MultiSport karta;
Zvýhodněné produkty a finanční služby;
Pružná pracovní doba a home office je samozřejmost;
Můžete se rozvíjet napříč skupinou, podpoříme vás v kariéře a osobním růstu;
Práce v nejekologičtější kancelářské budově v ČR.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.

Kontakt

ČSOB Československá obchodní banka, a. s.
Jakub Seiner
Nastavení cookies